Innhold

 

 

Kategori

Nominerte

 

 
   

Idrettslag

Hvam IL 

   

 

Nes turn

   

 

Super Crew Lakers

   

Gruppe (scenekunst, teater og musikk)

Hilljacks 

   

Nes kunstforening

   

Nes Revy- og Amatørteater

   

Lag og forening/åpen klasse

Nes Blues club 

   

Nes og Østre Udnes bygdekvinnelag 

   

Nes røde kors

   

Publikumspris

 

Egen avstemming i Raumnes

   

Artist

   

Kvinnelig idrettsutøver/artist

Ameli Isungset Agbota

   

Amanda Delara 

   

Daniella Stende

   

Idrett

   

Vilde Marie B Holth

   

Emilie Kristiansen

   

Jenny Stene

   

Mannlig idrettsutøver/artist

Artist

   

Henrik Maarud

   

Mathias Norum

   

Sveinung Oppegård

   

Idrett

   

Sondre Furuseth

   

Amund Grøndahl Jansen    

   

Oskar Sandberg

   

 

Forbilde

 

Aminda Luna Aase

 

 

Amanda Delara 

 

 

Tinashe Bakasa Williamson 

 

 

Ildsjelspris

Marit og Per Brauterfallet 

   

Henning Fladeberg  

   

U19 Nes ski og sykkelanlegg 

   

Hederspris 2020 – innsats under pandemi

Nes golfklubb og Rommen golfpark

   

Nes Revy- og Amatørteater

   

R&Å, FUVO, Haga, Hvam  

   

Hederspris 2021 – innsats under pandemi

FUVO  

   

Hvam IL   

   

Røde Kors

   

 

 

 

 

 

Vi mottok hele 43 kandidater til årets Kultur- og idrettsgalla. Nominasjonskomiteen som består av ordfører, rådsledere, samarbeidspartnere og representanter fra administrasjonen i kommunen har hatt sitt nominasjonsmøte. 

Raumnes vil presentere alle nominerte i alle kategorier i både papir og i åpen nettutgave. Publiseringene vil skje fortløpende frem til gallaen 9. desember. 

Lag og foreninger vil få invitasjon til gallaen hvor de kan booke gratisbilletter, mer informasjon om dette kommer etterhvert. 

Kriterier for nominasjonene er at kandidat/foreninger har tilhørighet i Nes og har utmerket seg enten lokalt, regionalt eller nasjonalt.

Her finner du mer informasjon og oversikt over tidligere vinnere.


Publisert: 20.10.2022 15:02:55
Sist endret: 21.11.2022 09:05